Na 51. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu Hotel Apis i Restoran Tarana plus nagrađeni su sa velikim zlatnim medaljama za kvalitet pružanja ugostiteljskih usluga i gastronomske ponude tradicionalnih jela.

Imajući u vidu da su ovo, možemo reći mladi ugostitelji, ova nagrada dokazuje da se rad i posvećenost poslu koji rade uvijek isplati. U pomenutim, a nadaleko poznatim ugostiteljskim objektima ova godina bila je rekordna po svim parametrima. Kako saznajemo od Nikole Koraća i Dejana Tarane, ove nagrade jesu njihov uspjeh, ali ujedno i grada Trebinja, koji u poslednjih par godina zalaganjem Turističke organizacije i ostalih ljudi vezanih za turizam doživljava pravi procvat.

181005_lorist1.jpg

181005_lorist.jpg

181005_apis1

181005_tarana

Važno je napomenuti i to da Hotel Apis i Restoran Tarana plus Stari grad od svog osnivanja rade kao partneri u ovoj djelatnosti.

Izvor / Foto : LOKOPORTAL